superb Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła.
LOMA

ECO

Ekologia to słowo, które słyszymy coraz częściej. Dbanie o środowisko naturalne zyskuje na znaczeniu, pojawiają się ekologiczne produkty, ograniczamy zużycie plastiku, segregujemy śmieci. Wszystko po to, aby pomóc naturze. W tym samym duchu, zmian na lepsze i bardziej przyjazne środowisku, rozwijane jest również wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, czyli tych bazujących na surowcach naturalnych i niewyczerpywalnych. Lokalizacja naszej siedziby oraz oblicze nadchodzących zmian klimatycznych sprawia, że firma dąży do ciągłego rozwoju na rzecz naszej planety. Naszym innowacyjnym projektem jest instalacja fotowoltaiczną w układzie hybrydowym z pompą ciepła oraz innymi jego źródłami.

O nas

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, montażem, wszelką dokumentacją oraz dotacjami w zakresie instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła. Zaletą naszej firmy jest wykwalifikowana kadra inżynierska wraz z nowoczesnymi sposobami wykorzystującymi lokalizację oraz nasłonecznienie do doboru idealnej dla Twojego domu, gospodarstwa, firmy instalacji fotowoltaicznej jak również szczegółowy audyt ciepła niezbędny do dobrania odpowiedniej pompy ciepła. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co skutkuje całkowitym zadowoleniem naszych klientów ze współpracy z nami. Pracujemy na najwyższej jakości produktach oraz dajemy jedne z najdłuższych gwarancji na rynku.

Współpraca

Obecnie stale współpracujemy z ponad 200 firmami w kraju i za granicą. Dzięki naszemu wykwalifikowanemu i doświadczonemu zespołowi stale rozwijamy naszą sieć partnerów.

Kalkulator

Nasze projekty

- Wykonanie instalacja fotowoltaicznej w układzie hybrydowym z pompami ciepła w obiektach zbiorowego zamieszkania należących do Olsztyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

LOMA ECO SP. Z O.O. SP. K.

Tel: +48 691 692 536

Mail: adam.benesz@loma.com.pl 

Skontaktuj się z nami